BCAA Instantný nápoj 500 g

Kód: 10019/JAH2 10019/LES 10019/POM 10019/VIS Zvoľte variant
Tip
€19,96 / ks
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Příchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Značka Chevron Nutrition sa zamerala na zloženie a zdokonalila ho pridaním Glutamínu, Taurínu a Arginínu, ktoré urobia z obyčajného suplementu BCAA unikátny produkt, ktorý je o level vyššie. Ochrana svalov a regenerácia po tréningu bude o to intenzívnejšia!

Skvelú chuť zaisťuje pomarančová príchuť a malé množstvo nekalorického sladidla sukralózy. To všetko je doplnené o prírodné farbivo - beta karotén.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšená receptúra

Značka Chevron Nutrition sa zamerala na zloženie a zdokonalila ho pridaním Glutamínu, Taurínu a Arginínu, ktoré urobia z obyčajného suplementu BCAA unikátny produkt, ktorý je o level vyššie. Ochrana svalov a regenerácia po tréningu bude o to intenzívnejšia!

Skvelú chuť zaisťuje pomarančová príchuť a malé množstvo nekalorického sladidla sukralózy. To všetko je doplnené o prírodné farbivo - beta karotén.

Obsah jednotlivých zložiek v jednej dávke

 • 1500 mg L-leucín- aminokyselina, ktorá sa uplatní pri tvorbe nových bielkovín a zároveň znižuje deštrukciu pôvodných bielkovín
 • 750 mg L-izoleucín a 750 mg L-valín- podpora účinkov leucínu, ponúka lepšiu regeneračnú schopnosť
 • 750 mg L-glutamín -regeneruje svalstvo po ťažkej fyzickej námahe a pôsobí proti rozpadu svalstva.
 • 500 mg L-arginín AKG -podporuje tvorbu novej svalovej bielkoviny, zároveň organizmus dobre prekrví
 • 250 mg taurín - pomáha k oddialeniu únavy po tréningu a navodzuje tak väčšiu koncentráciu pri ňom
 • 125 mg L-tyrozín- silný antikatabolický účinok, slúži na doplnenie energie a spaľovanie tukov

Všeobecne o BCAA

BCAA, čiže vetvené aminokyseliny, sú nepostrádateľným doplnkom každého športovca. Jedná sa o esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo nevie vyrobiť samo, preto ich musíme dodávať stravou alebo suplementáciou. BCAA majú enormný vplyv na regeneráciu a výkonnosť takmer u každého športovca bez ohľadu na zameranie. Naša kompletná BCAA s pomarančovou príchuťou je tým pravým, čo posunie Váš tréning o úroveň ďalej. Obľúbená chuť je zaistená šetrným sladidlom sukralózou a prirodzená farba prírodným betakaroténom, žiadnu chémiu nečakajte.

Ako BCAA fungujú?

BCAA sú tvorené tromi aminokyselinami, leucínom, izoleucínom a valínom. Na rozdiel od ostatných aminokyselín prijatých stravou sú BCAA transportované rovno do tréningom porušeného svalového tkaniva a tu využité pre obnovu a stavbu nových svalových vlákien. Rovnako môžu byť využité ako okamžitý zdroj energie pre pracujúci sval.

Najdôležitejšie účinky

 • aktivujú anabolické hormóny
 • znižujú katabolické hormóny
 • ochraňujú svalové vlákna
 • odďaľujú únavu
 • zlepšujú imunitu a regeneráciu
 • znižujú tvorbu laktátu

Pre koho sú BCAA vhodné?

BCAA patria k základnej výžive každého športovca. Siloví športovci ocenia najmä ochranu svalovej hmoty a objemu, a to aj počas rysovacieho obdobia. Vytrvalci, napríklad bežci a cyklisti, ucítia najväčší efekt v predĺžení doby, počas ktorej sú schopní podávať dlhotrvajúci výkon. BCAA sú vhodné pre mužov aj ženy. Nemajú výrazne anabolický efekt, iba pomáhajú udržať svalovú hmotu a silu, ktorú si prirodzene vybudujete tréningom. Aby ste skutočne pocítili výsledky, je nevyhnutné mať ošetrené správne tréningové základy, optimálny jedálniček a dostatok vitamínov a minerálov.

Odporúčané dávkovanie

 • Zmiešajte 1 dávku (5-10 g = plná odmerka) sa 150-300 ml vody a užite podľa uváženia.

K akým cieľom BCAA pomôžu?

 • lepšia a rýchlejšia regenerácia
 • prevencia straty svalov
 • rast svalov
 • lepšia výkonnosť

Obsah balenia: sypká zmes - 500 g

Počet dávok v balení: 25 dávok pri dennom dávkovaní 20 g zmesi BCAA

Informácie: Uchovávajte mimo dosah detí. Nekonzumujte, ak je bezpečnostné tesnenie pod viečkom poškodené, alebo chýba. Skladujte v chlade a suchu.

Upozornenie: Doplnok stravy, so sladidlami. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je vhodný pre deti a tehotné, alebo dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním.

ZLOŽENIE

Zloženie zostupne:

Instantizovaná forma voľných aminokyselín BCAA - l-leucín, l-izoleucín, l-valín, l-glutamín, l-arginín alpha ketoglutarát (a-akg), taurín, l-tyrozín, aróma pomaranč, protihrudkujúca látka: fosforečnan vápenatý (E341) , regulátor kyslosti - kyselina citrónová (E330), protihrudkujúca látka: oxid kremičitý (E551), farbivo - betakarotén 1%, sladidlo - sukralóza (E955).

ZLOŽENIE – príchuť pomaranč

MG / 100 G

Instantizovaná forma voľných aminokyselín BCAA - L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín

60 000

z toho: L-Leucín

30 000

L-Izoleucín

15 000

L-Valín

15 000

L-GLUTAMIN

15 000

L-ARGININ ALPHA ketoglutarát (A-AKG)

10 000

TAURÍN

5 000

L-tyrozín

2 500

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.