3 MESAČNÁ PREMENA MÁ SVOJHO VÍŤAZA

Očakávané finále a výsledky sú konečne tu a my Vám s radosťou chceme ukázať výsledné premeny našich účastníkov súťaže "O najlepšiu premenu". Gratulujeme všetkým, ktorí sa do 12-tich týždeňoveh súťaže o premenu zapojili a pracovali na sebe, zo všetkých svojich síl. Bolo úžasné vidieť, čo ľudia dokážu iba za 3 mesiace - všetci si zaslúžia obrovský obdiv a majú náš potlesk.

Toto je 5 súťažiacich našej súťaže o premenu a Vy si môžete pozrieť priebeh ich cesty. Víťaz však môže byť len jeden, čo myslíte, vybrala naše porota správne? ????

 

 

Soňa a tréner Matěj

 

Tréner Matěj

Soňa sa prihlásila do súťaže, pretože nabrala veľa prebytočných kíl po dvoch pôrodoch a nebola so sebou spokojná, chcela sa zase cítiť dobre po fyzickej, tak i psychickej stránke a páčiť sa hlavne sama sebe. Po vyplnení dotazníka som jej zostavil jedálny a tréningový plán na doma. Do posilňovne bohužiaľ kvôli stráženiu deti chodiť nemohla, ale nebol to pre nás žiadny problém. Zostavil som jej vhodný tréning zo základného vybavenia ako boli jednoručné činky, expandery a podložka na cvičenie, ktoré si dodatočne dokúpila. Natočila mi videá jednotlivých cvikov a ja som ju po telefonáte opravil a povedal, na čo si dať pozor a čo zlepšiť.

 

Jedálniček, ktorý som jej zostavil bol pre ňu veľká novinka, všetko si musela začať vážiť a zapisovať, začiatok nebol pre Soňu jednoduchý. Šli sme na to z pozvoľna a postupne sme boli striktnejší. Po par týždňoch všetko už dodržiavala na 100%. Tiež som jej vybral doplnky značkyChevron Nutriton, ktoré jej pomôžu k lepším výsledkom a zdravému telu.

 

Počas 3 mesačnej spolupráce sa Soňa sťahovala, kedy týždeň neriešila stravu na 100% a necvičila. Ale nijako nás to neposunulo naspäť. Hneď potom začala na sebe makať ešte viac. Soňa mi hovorila, že je neskutočné rada, že sa do súťaže prihlásila, pretože ju to veľmi motivovalo a che, bude ďalej pokračovať aj po skončení súťaže. Keď sa pozerala na porovnávajúce fotky aktuálnej formy a na začiatku súťaže, tak neverila vlastným očiam, aký posun urobila. Ďakuje mi aj vám za dôveru a podporu. Aj keby sme súťaž nevyhrali, tak to iste malo zmysel, Soňa urobila veľký pokrok a nezmenilo ju to iba postavu, ale celkovo. Vďaka tomu má lepšiu náladu a energiu počas celého dňa, ktorú môže odovzdávať ďalej.

 

 

 

 

 

Tu si môžete pozrieť Sonino cestu

 


Marek a tréner Zdeněk

 

Marek pracuje ako kuchár a pred 3 roky vážil 115 kg. Nebol sám so sebou spokojný a chcel zmeniť svoj životný štýl, a tak na sebe začal makať. Cvičenie sa stalo jeho neoddeliteľnou súčasťou, vášňou a v priebehu 3 rokov sa mu podarilo zhodiť 30 kg.

 

Tréner Zdeněk

Len by som povedal pár slov. Musím pochváliť Marka ako celú dobu makal a ani raz sa nevzdal. Nemôžem mu nič vytknúť. Aj cez všetky prekážky pracoval na sebe a za to má veľký rešpekt! Postavou sme sa dosť zmenili, čo môžete vidieť aj na fotkách a posúdiť sami. Môžem Marka len chváliť, pretože to bola jeho práca, ja som to za neho odmakat nemohol. Nebudem tu vypisovať hlúposti, za mňa má veľký palec hore a ďakujem, že som mohol mať práve jeho. Teraz by som to videl na objemovú prípravu a pomaly navyšoval kcal ????????????????.

 

"Ešte raz chcem poďakovať, že som bol vybraný medzi päť finalistov a taktiež za suplementy. Aj keď už táto premena pre niekoho končí, tak pre mňa ešte ani z ďaleka nie, pretože ešte nie som v cieli. Chcel by som sa dostať ešte ďalej a verím, že s tou správnou disciplínou, správne poskládanými jedlom a tréningom to pôjde ????. Všetkým prajem veľa úspechov a nielen tých športových, ale i osobných. Táto premena ma nakopla a budem makať aj naďalej." 

 

 

 

 

 

 

 

Tu si môžete pozrieť Markovu cestu

 


 

Kristína a trénerka Evka

 

Kristína má za sebou veľmi ťažké obdobie, ktoré nás chytilo za srdce. Je to silná žena, ktorá sa dokázala opäť postaviť na nohy a ísť si za svojím snom. Bohužiaľ korona a fitka, ktoré zostali zatvorené, tak jej plány trošku prekazili. Kristína sa ale nenechala odradiť a kúpila si domov trenažér, a pokračuje vo svojej ceste zmeniť svoj životný štýl.

 

Trenérka Evka 

Keď sme zistili, že Kristine sa po mesiaci naša trénerka dostatočne nevenovala, tak sme urobili zmenu. Myslím si, že ten mesiac Kristíne určite chýba. Nemala jedalnicek, nemala vypracovaný tréningový plan, trénovala podľa videi na YouTube. Nevadí, keď som sa s Kristinou skontaktovala, bola veľmi smutná a demotivovaná. Snažila som sa ju povzbudiť, aby to nevzdala, že mame pred sebou ešte celé 2 mesiace. Kristína sa k tomu postavila statočne a dali sme sa do boja. Vypracovala som jedalnicek a tréningový plán, tak aby zbytočne nehladovala a váha aj pri nie drastickej diéte išla pekne dolu, čo sa nám aj za pomocí tréningov a dodržiavania stravy podarilo.

Podarilo sa nám schudnúť za tie 2 mesiace 5,6 kg z váhy 99 kg. Som hrdá na Kristínu, že to nevzdala a bojovala až do konca. Myslím si, že aj po skončení súťaže bude ďalej na sebe pracovať a veľmi jej držím palce aby nestratila motivaciu. ????

 

"V súťaži som sa cítila dvoma spôsobmi .. zo začiatku to bol boj, pretože som nevedela čo robiť, nemala som tréningový plán, snažila som sa ísť sama, podľa seba .. Po mesiaci sa všetko obrátilo, začala som chudnúť, aj keď na váhe to neieje moc vidieť, tak na oblečení každopádne. Zároveň to bolo pre mňa stresujúce, vedela som, že ide o súťaž a samozrejme, každý chce vyhrát????. Občas to bolo náročnejšie, ale výsledky sú a vidia ich aj ostatní okolo mňa, čo je úplne paráda. Takže som rada za túto súťaž, že ma to nakoplo a určite budem s chudnutím pokračovať. Ďakujem celému tímu, za túto skúsenosť."

 

 

Tu si môžete pozrieť Kristýninu cestu

 

 


Peter a trénerka Miška

 

Peter se už delší dobu věnuje aktivnímu cvičení a bojovým sportům. Bohužel ho též ovlivnila korona, když po dobu 13 měsíců nepracoval a ani nebyl sportovně aktivní. Peter se opět rozhodl začít cvičit, najít motivaci a něco, co ho nakopne. Také slíbil své přítelkyni, že do konce tohoto roku zhubne z váhy 106 kg na 95 kg.

 

Trenérka Miška 

Musím povedať že celé 3 mesiace prebiehali úplne plynulo bez problémov. Komunikovali sme o jedle, tréningu, o Peťovych pocitoch a aké má aj on predstavy a podľa toho sme nastavovali systém ďalej. Dostal jedalnicek, tréningové plány, doplnky a makali sme. Peťo bol aj na dovolenke a myslím si že formu udržal skvelo. Nemám čo viac k tomu povedať. Som s ním veľmi spokojná, za 3 mesiace sme schudli vyše 10 kg a určite verim že bude pokračovať ďalej k vysnívanej postave . ????

Aj bez mojej pomocí. Samozrejme keby mal nejaký problém tak poradím rada . ????????

 

Tak prvý mesiac podľa mňa dopadol veľmi dobre. Rýchlo som si zvykol na nový jedálniček a na 95% som ho dokázal dodržať. Rýchlo sa to zobrazilo na váhe a celkovo aj na vzhľade. Jedálniček bol vždy mojou slabinou, kedže som ho nedokázal dlhodobejšie dodržiavať. Tréningy taktiež sú dobre postavené. Donedávna som cvičil dva krát do týždňa každú partiu, ale teraz som chcel vyskúšať zmenu na jeden krát týždenne. Miška mi pripravila takýto plán a zatiaľ mi vyhovuje. Po tréningu cítim lepšie precvičenie každej partie. S Miškou som veľmi spokojný. Prvých 6 kg bolo ľahké schudnúť, no nemyslím si, že ďalších 5 kg mi bude robiť problém.

Peter.

Tu si môžete pozrieť Petrovu cestu

 

Petra a tréner Vojta

 

Mamička 3,5 ročného syna, ktorá by chcela s partnerom v budúcnosti ešte jedno bábätko. Petra trpí nadváhou, čo je jeden z ovplyvňujúcich faktorov, preto sa rozhodla cvičiť a zmeniť svoj životný štýl. Zamilovala si beh, jogu, cardio a HIIT.

 

tréner Vojta

Spolupráca s pani Petrou predčila moje očakávania a prebiehala úplne skvele. Petra posielala pravidelne kontroly, ako sme sa dohodli, veľmi rýchlo sa učila, čo nevedela, tak sa pýtala a myslím, že sme si čoskoro vytvorili skvelý vzťah a zvykli si jeden na druhého. Bohužiaľ, ako to už občas býva, tak nás stretli nejaké nepríjemné zdravotné komplikácie, a tak sa náš progres ľahko spomalil, ale rozhodne nezastavil! Petra nič nevzdávala, nevyhováral sa, ale vždy našla cestu, ako makať ďalej. Myslím, že sme spoločne prešli veľký kus cesty a ja verím, že Petra bude na tejto ceste pokračovať aj naďalej! Moc jej fandím! ????

 

Ahoj Vojto, posielam úžasné výsledky našej skvelej spolupráce ???? Za 3 mesiace spolupráce s Tebou a podporou od spoločnosti Chevron nutrition a ich perfektnými suplementmi s ktorými sa mi podarilo zhodiť 9,1 kg. Celkovo 55cm. Cesta to nebola vždy ľahká, občas sa mi nechcelo cvičiť, ani dodržiavať jedálniček, ale bojovala som. Obojovala som aj na  dovolenke a dala to. No a ako je vidieť, oplatilo sa ???? Ty aj Chevron nutrition ste mi ukázali, že chudnutie si človek môže aj užiť. Naučili ste ma porozumieť jedlu, aj svojmu telu. Pochopila som dôležitosť vitamínov aj minerálov pre telo. Mrzí ma, že súťaž je už u konca, užívala som si každý deň a bolo to pre mňa veľmi motivačné obdobie. Teraz je pre mňa silnou motiváciou môj úspech a zlepšenie zdravotného stavu ???????????? Budem pokračovať ďalej, som správne motivovaná a už sa na ďalšiu cestu za lepším zdravím aj krajšie postavou veľmi teším ???? Ďakujem za všetko ????????????????

Petra

Tu si môžete pozrieť Petříne cestu

 

A KTO JE VLASTNE VÍŤAZOM ???

Naša neľahká výzva bola zameraná na celkovú transformáciu tela, mysle a životného štýlu. Aby sme dokázali určiť celkového víťaza, zamerali sme sa na komplexnejšie posudzovanie za celé tie 3 mesiace súťaže. Nebolo to ľahké rozhodnutie, vybrať spomedzi 5-tich skvelých účastníkov, ktorí do toho dali naozaj všetko, iba jedného jediného. Pretože všetci v našej súťažiaci dokázali, že kde je vôľa - tam je aj cesta, a za to im patrí obrovský obdiv!

 

Blahoželáme víťazke našej 3 mesačnej súťaže o najlepšiu premenu, ktorá si odnáša úžasných 10 000 Kč a k tomu box plný doplnkov stravy našej značky.

 

Ešte raz by sme Vám chceli poďakovať, že ste sa zúčastnili našej motivačné výzvy! Dúfame, že si každý za posledné mesiace odniesol niečo pozitívne a Vaše premeny môžu byť inšpiráciou a motiváciou niekomu ďalšiemu.

Ďakujeme týmto i naším trénerom, menovite Matejovi Belický, Zdeňkovi Piekarz, Vojtovi Nádeníčkovi, Miške Pavleové a Evce Baníkov, ktorí sa o účastníkov súťaže starali ????

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.