Pre-workout instantní drink 500 g

Kód: 10001/RUZ 10001/ZEL Zvoľte variant
Tip
€19,96 / ks
Skladom Skladom Zvoľte variant
Příchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Konečne naozajstný ALL IN ONE predtréningový produkt pre všetkých nadšených športovcov. Energy Flash PRE-WORKOUT poskytne ergogenné zložky, vďaka ktorým dokážete vykonať viac opakovaní s vyššou intenzitou.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nakopávač, ktorý nepreťaží Váš endokrínny systém nezmyselnou stimuláciou a nezablokuje športové a výkonnostné výsledky. Umožní ísť na tréning s čistou hlavou a maximálnym zameraním.

Máte radi tréning a chcete dosiahnuť lepšie výsledky? V tom prípade je Energy Flash PRE-WORKOUT z českej dielne Chevron Nutrition vhodnou alternatívou. Kombinácia dokonale vyvážených pomerov aktívnych látok pre maximálnu koncentráciu na tréning.

Každá dávka obsahuje 20 g unikátnej kombinácie látok sa synergickým efektom pre zvýšenie celkového účinku produktu:

 • 5 g citrulín malátu posilňuje imunitu a podporuje uvoľňovanie energie z ATP. Schopnosti meniť sa na arginín využíva k uvoľňovaniu oxidu dusnatého NO, ktorý rozširuje cievy. Napumpováním kyslíka a živín do svalov sa zvýši prísun energie počas cvičenia.
 • beta alanín svojím obsahom 4 g bez zbytočných prísad vhodný pri silových športoch, intenzívnych a vytrvalostných cvičeniach
 • 2 g glutamínu 100% čistého zdroja s mnohými pozitívnymi účinkami a výhodami pre športovcov
 • lepšia fyzická aj psychická výkonnosť vďaka 1,5 g taurínu, maximálny výkon a väčší počet opakovaní
 • obsah DMAE 20 mg posunie Vaše výkony o pár levelov vyššie
 • 200 mg bezvodného kofeínu 100% formu získaných z bôbov zelenej kávy pre podporu výkonu a zvýšenie koncentrácie
 • obsah tyrozínu 150 mg pre obmedzenie rozpadu svalového tkaniva

Ako preworkout funguje?

Chevron Nutrition Pre-workout je svojím zložením zostavený tak, aby čo najefektívnejšie stimuloval organizmus pred fyzickou záťažou. Kombináciou bielkovín citrulínu, beta alanínu, arginínu, glutamínu a tyrozínu sa vytvorí synergický efekt spoločne s kofeínom, extraktom zo zeleného čaju a synefrínom. Prenos nervového vzruchu sa zrýchli, zvýši sa bdelosť aj subjektívna výkonnosť. Skrátka presne efekt, ktorý potrebujete, keď stojíte na štartovej čiare.

Najdôležitejšie účinky

 • rýchlejší prenos nervového vzruchu
 • aktivácia organizmu pred výkonom
 • vyššia subjektívna sila
 • ochrana svalovej hmoty
 • rozšírenie cievneho riečiska - napumpovanie a prekrvenie

Pre koho je pre-workout vhodný?

Pre-workout je vhodný ako pre silových, tak pre vytrvalostných športovcov, ktorí potrebujú nabudiť pred náročným tréningovým výkonom. Suplement môžu užívať ako muži, tak ženy, pokiaľ práve nie sú tehotné či dojčiace. Prípravok nie je určený pre deti. Hoci je pre-workout svojím zložením bezpečný, kvôli obsahu kofeínu a ďalších látok by pre-workout nemali užívať osoby precitlivené na niektorú zo zložiek uvedených v zložení, osoby citlivé na stimulanty a ľudia s kardiovaskulárnym ochorením, alebo vysokým krvným tlakom.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte jednu dávku PRE-WORKOUT 30-60 minút pred tréningom, podľa osobného pocitu buď samostatne, alebo s malým množstvom ľahko stráviteľného jedla, napr. energetickú tyčinkou.

K akým cieľom pre-workout pomôže?

 • viac energie pre tréning
 • väčšia sila, rýchlosť a výbušnosť
 • vytrvalosť - vydržíte trénovať dlhšie
 • väčšiu psychická odolnosť

Obsah balenie: 500 g

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Tento produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre osoby s intoleranciou laktózy. Po otvorení skladujete na suchom a chladnom mieste pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

ZLOŽENIE

Zhodné pre obe príchute

OBSAH

MG / 100 G

MG / DÁVKA 20 G

L- citrulín malát

25 000

5 000

Beta alanín

25 000

5 000

L-arginín alpha ketoglutarát (A-AKG)

10 000

2 000

L-glutamín

10 000

2 000

L-tyrozín

2 500

500

Kofeín

1 000

200

Extrakt zo zeleného čaju

750

150

DMAE bitartrate

100

20

Synefrín

50

10

 

VITAMÍNY

MG / 100 G

MG / DÁVKA 20 G

% RHP DÁVKA

Vitamín B6 - Pyridoxín

14

2,8

200

 

Príchuť pink grapefruit - zloženie:
L-citrulín malát, beta alanín, dextróza, l-arginín alpha ketoglutarát (a-akg), l-glutamín, l-tyrozín, aróma ružový grapefruit, kofeín bezvodý, farbivo - prášok z červenej repy, regulátor kyslosti - kyselina citrónová (E330 ), protihrudkujúca látka: fosforečnan vápenatý (E341), extrakt zo zeleného čaju, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý (E551), sladidlo - sukralóza (E955), DMAE bitartrate, citrus aurantium HCl, vitamín B6 - pyridoxín HCl

Príchuť zelené jablko - zloženie:
L-citrulín malát, beta alanín, dextróza, l-arginín alpha ketoglutarát (a-akg), l-glutamín, l-tyrozín, aróma jablko, spirulina, regulátor kyslosti - kyselina citrónová (E330), protihrudkujúca látka: fosforečnan vápenatý (E341 ), kofeín bezvodý, extrakt zo zeleného čaju, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý (E551), sladidlo - sukralóza (E955), DMAE bitartrate, citrus aurantium HCl (obsahuje synefrín), vitamín B6 - pyridoxín HCl

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.