Náš príbeh

Prečo zveriť dôveru práve Chevron Nutrition?


vyroba

Chevron Nutrition je tu pre ľudí, ktorí chcú byť o krok bližšie k víťazstvu. Víťazstvo nad sebou samým. Nezáleží na tom, aký je Váš cieľ. Získať svalovú hmotu, zlepšiť fyzickú kondíciu, schudnúť a zvýšiť si svoje sebavedomie? Na ceste za týmito výsledkami Vám môžeme pomôcť, vďaka našej rade športových doplnkov stravy. S vycibreným zložením a lahodnými príchuťami to pôjde jedna radosť.

  • Všetky produkty značky Chevron Nutrition vyrábame s citom pre detail a kvalitu v Českej republike vo vlastnom výrobnom zázemí.
  • Dbáme na maximálne vyladené zloženie, chuť a efektivitu produktov.
  • Všetky produkty sú navrhované nutričnými špecialistami, a to v spolupráci s profesionálnymi športovcami.
  • Vďaka tomuto spojeniu vzniká vyladené zloženie suplementov, ktoré ocenia športoví nadšenci nielen v Českej republike.

Ako vlastne Chevron Nutrition vznikol?


Celé to vzniklo medzi partiou ľudí, ktorá chce ponúknuť športovým nadšencom profesionálne doplnky stravy, ktoré zaručene budú chutiť a pomáhať s dosiahnutím ich cieľov.
V tíme, ktorý za touto myšlienkou stojí, sú aktívni športovci a nadšenci do výrobných technológií. Keďže sa pohybujeme v komunite športovcov, v ktorej sú potravinové doplnky stravy denný chlieb, rozhodli sme sa investovať svoju pozornosť práve do suplementov.


Namiesto dlhého premýšľania a bádania, ako to celé uchopiť a pojať, sme sa pustili rovno do práce. Zrekonštruovali výrobné priestory, nakúpili stroje a začali oslovovať dodávateľov surovín z celej Európy. Než sa nám podarilo všetko vyladiť a dostať sa k bodu našej úplnej spokojnosti, ubehla dlhá doba. Prvá receptúra uzrela svetlo sveta už v roku 2017, ale až na začiatku roka 2020 sme predstavili svoje produkty verejnosti. Tri roky usilovnej práce, ktorá smerovala k jedinému cieľu, a to pripraviť nabité doplnky stravy pre športovcov, ktorí chcú niečo viac. A či táto tvrdá práca za to stála? Určite áno, predsa len sa o tom môžete presvedčiť aj Vy.


Spolucítite s nami a radi by ste spolupracovali?

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.