Zľavy na oriešky, maslá a lyofilizované ovocie celý mesiac --> NAKUPOVAŤ

Náš príbeh

Prečo zveriť dôveru práve Chevron Nutrition?


vyroba

Chevron Nutrition je tu pre ľudí, ktorí chcú byť o krok bližšie k víťazstvu. Víťazstvo nad sebou samým. Nezáleží na tom, aký je Váš cieľ. Získať svalovú hmotu, zlepšiť fyzickú kondíciu, schudnúť a zvýšiť si svoje sebavedomie? Na ceste za týmito výsledkami Vám môžeme pomôcť, vďaka našej rade športových doplnkov stravy. S vycibreným zložením a lahodnými príchuťami to pôjde jedna radosť.

  • Všetky produkty značky Chevron Nutrition vyrábame s citom pre detail a kvalitu v Českej republike vo vlastnom výrobnom zázemí.
  • Dbáme na maximálne vyladené zloženie, chuť a efektivitu produktov.
  • Všetky produkty sú navrhované nutričnými špecialistami, a to v spolupráci s profesionálnymi športovcami.
  • Vďaka tomuto spojeniu vzniká vyladené zloženie suplementov, ktoré ocenia športoví nadšenci nielen v Českej republike.

Ako vlastne Chevron Nutrition vznikol?


Celé to vzniklo medzi partiou ľudí, ktorá chce ponúknuť športovým nadšencom profesionálne doplnky stravy, ktoré zaručene budú chutiť a pomáhať s dosiahnutím ich cieľov.
V tíme, ktorý za touto myšlienkou stojí, sú aktívni športovci a nadšenci do výrobných technológií. Keďže sa pohybujeme v komunite športovcov, v ktorej sú potravinové doplnky stravy denný chlieb, rozhodli sme sa investovať svoju pozornosť práve do suplementov.


Namiesto dlhého premýšľania a bádania, ako to celé uchopiť a pojať, sme sa pustili rovno do práce. Zrekonštruovali výrobné priestory, nakúpili stroje a začali oslovovať dodávateľov surovín z celej Európy. Než sa nám podarilo všetko vyladiť a dostať sa k bodu našej úplnej spokojnosti, ubehla dlhá doba. Prvá receptúra uzrela svetlo sveta už v roku 2017, ale až na začiatku roka 2020 sme predstavili svoje produkty verejnosti. Tri roky usilovnej práce, ktorá smerovala k jedinému cieľu, a to pripraviť nabité doplnky stravy pre športovcov, ktorí chcú niečo viac. A či táto tvrdá práca za to stála? Určite áno, predsa len sa o tom môžete presvedčiť aj Vy.


Spolucítite s nami a radi by ste spolupracovali?

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie